hifu doublo
دستگاه هایفو دابلو نسل دوم دستگاه های هایفو می باشد که دارای نوآوری در ساختار

دستگاه هایفو دابلو نسل دوم دستگاه های هایفو می باشد که دارای نوآوری در ساختار مکانیکی و سیستم نرم افزاری می باشد. هایفو دابلو از لحاظ دسترسی به لایه smas پوست وسایر لایه های پوستی را برای کاربر از طریق مانیتور راحت کرده است و یکی از با کیفیت ترین دستگاه های هایفو تراپی تراپی می باشد که به دستگاه هایفو کره ای شهرت پیدا کرده است.

انواع دستگاه هایفو دابلو :

دستگاه هایفو دابلو در بازار با توجه به شکل ظاهری و کیفیت دارای چند نوع می باشد ولی در بازار ایران 3 نوع بیشتر شناخته شده هستند

  1. هایفو گلد Doblo- Gold
  2. هایفو دابلو اس Doublo- s
  3. هایفو دابلو   Doublo

چرا دستگاه هایفو دابلو نسبت به سایر روشها لیفتینگ برتری دارد؟

هایفودابلو از امواج اولتراسونیک (انرژی سونوگرافی با شدت بالا) جهت لیفت و جوانسازی استفاده می کند. امواج اولتراسونیک در لایه سوم پوست smas در فاصله 4.5 میلی متر از سطح پوست متمرکز می شود و نقطه انعقاد حرارتی با شدت دمای بالای 60 درجه سانتیگراد با مساحت کوچکتر از یک میلی متر ایجاد می نمایید. و این عملکرد سبب  انقباض لایه    smas و بازسازی کلاژن به سفت و بلند شدن پوست می شود.هایفو دابلو درای نتایج قابل مشاهد در همان جلسات اولیه نسبت به روش های دیگر می باشد. نیازی به بستری بیمار نیست چون مانند روش جراحی عمل نمی کنند و حتی بهتر از لیفت با نخ می باشد چون در نخ پوست باید سوراخ شود اما در هایفو پوست صد مه نمی بیند . در روش هایفو نیازی به بی حسی نیست چون بیمار دردی احساس نخواهد کرد . هایفو دابلو بر سایر روشهای درمانی لیفتینگ مانند اراف ،مزوتراپی، نخ،لیزر،آراف فرکشنال و اس اچ آر… برت ری دارد و دارای نتایج بهتر و غیر تهاجمی تر می باشد.

مقایسه نحوه اثرگذاری روش های مختلف لیفینگ پوست بر روی لایه های مختلف

آشنایی با کارتریج های دستگاه هایفو دابلو

هایفو دابلو دارای 5کارتریج بر ای قسمت های مختلف صورت ،گردن و بدن می باشد. هرکدام از این کارتریج ها دارای 20هزار شات می باشند.

HIFU DOUBLO
کا رتریج های هایفو دابلو

مزایای استفاده از دستگاه هایفو دابلو

HIFU DOUBLO
ایفو دابلو

چرا دستگاه هایفو دابلو (کره ای) بهترین مارک دستگاه هایفو می باشد؟

دستگاه هایفو دابلو دارای چند مزیت فوق العاده می باشد.

HIFU DOULO
نحوه شات های زده شده در 3 نوع دستگاه در مقایسه با هایفو دابلو

چگونه هایفو دابلو با قیمت مناسب خریداری کنیم؟

جهت خرید دستگاه هایفو دابلو می توانید از طریق نمایندگی های معتبر اقدام نمایید جهت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت این محصول می توانید با شماره 09120485587 تماس بگیرید

Call Now Buttonتماس بگیرید