دستگاه لیزر هایفو

مدل های مختلف دستگاه لیزر هایفو در بازار وجود دارد که هر کدام با توجه به کاربرد و کیفیت متفاوت می باشند.از لحاظ مکان کاربرد می توان دستگاه هایفو را به خانگی ،سالنی، کلینیکال تقسیم نمود. و با توجه به کاربرد دستگاه هایفو به سه نوع


دستگاه لیزر هایفو

دستگاه لیزر هایفو و دستگاه هایفو خانگی در طرح و مدل های مختلف در بازار وجود دارد که هر کدام با توجه به کاربرد و کیفیت با قیمت های مختلف ،متفاوت می باشند.از لحاظ  مکان کاربرد می توان دستگاه هایفو را به خانگی ،سالنی، کلینیکال تقسیم نمود. و با توجه به کاربرد دستگاه هایفو به سه نوع صورت ، بدن و واژینال تقسیم می شود.دستگاه هایفو با برندهای شرکت های  مختلف چینی ،کره ای ،اروپایی و آمریکایی در بازار می توان پیدا کرد.

بهترین دستگاه هایفو

دستگاه لیزر هایفو

هایفو به معنی امواج فرا صوت با فرکانس بالاست . در این روش درمانی از انرژی میکرو امواج فرا صوت متمرکز برای انقباض الیاف کلاژن و تحریک رشد کلاژن جدید جهت ایجاد یک لیفت طبیعی ، غیر تهاجمی و بدونه دوره نقاهت پس از عمل استفاده می شود.الیاف کلاژن سبب استحکام ساختارهای مختلف بدن می شود و از جذب و تحلیل ساختارهای پوست جلوگیری می کند.کاهش کلاژن موجب چین و چروک و ایجاد خطوط ریزدر پوست و افتادگی آن می شود.در روش هایفواز طریق امواج فراصوت ، انرژی گرمای به پوست وارد می شود و پوست در واکنش به این گرما منقبض شده و این سبب سفت شدن فوری آن می گردد. این نتایج به مرور زمان سبب لیفت و رفع افتادگی قابل توجه پوست می شود و این عمل  و اثرات آن همچنان بعد از هایفو تراپی ادامه دارد.  هایفو موجب افزایش رشد پروتین کلاژن جدید و تشکیل ساختار مستحکم پوست خواهد شد.

بهترین دستگاه هایفو را می توان با توجه به عوامل زیر انتخاب کرد:

 • تعداد شات های هر کارتریج
 • عمق نفوذ در هر شات
 • تعدادهندپیس
دستگاه لیزر هایفو

انواع دستگاه لیزر هایفو

دستگاه لیزر هایفو و دستگاه مزوتراپی مو دارای انواع مختلف با کارایی و کیفیت و قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد. جهت افزایش اطلاعات شما مخاطب عزیز سعی می کنیم که انواع دستگاه هایفو را با توجه به عوامل مختلف مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانیم انتخاب هوشمندانه تر جهت خرید این دستگاه داشته باشید.

دستگاه لیزر هایفو

انواع دستگاه هایفو با توجه به تعداد هندپیس:

 1. دستگاه هایفو تک هندپیس
 2. دستگاه هایفو دو هندپیس
 3. دستگاه هایفو سه هندپیس
 4. دستگاه هایفو چهارهندپیس

انواع دستگاه هایفو برحسب مکان مورداستفاده:

 1. هایفوخانگی
 2. هایفو سالنی
 3. هایفوکلینیکال
دستگاه لیزر هایفو

مزایای دستگاه هایفو

روش هایفو درمانی دارای مزایایی بسیار در زمینه جوانسازی و زیبای می باشددر عین حال فاقد عوارض جانبی در صورت انجام کار توسط کاربری ماهر می باشد. به نقل از انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی آمریکا  از سال ۲۰۱۲ روند استفاده از روش درمانی هایفو در حال افزایش است که این دلالت بر مفید بودن این روش دارد.

مزایای استفاده از هایفو:

دستگاه لیزر هایفو
 • سفت شدن پوست
 • کاهش چربی صورت
 • سهولت در کاربری
 • کاهش چین و چروک
 • نرم و شفاف سازی پوست
 • درمان بدونه درد
 • لیفت گونه ،ابرو،پلک ها
 • جلوگیری از افتادگی پوست در نواحی گردن و شانه

خرید دستگاه لیزر هایفو

جهت خرید دستگاه لیزر هایفو می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۴۸۵۵۸۷ تماس بگیرید. دستگاه در طول ۴-۷ روز کاری به دست شما خواهد رسید. تمام دستگاه ها دارای یک سال گارانتی می باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!