مشاوره و سفارش

دستگاه کربوکسی تراپی :

 این روزها یکی از دستگاه های پرطرف دار در لاین زیبایی می باشد. کربوکسی تراپی یک نوع مزوتراپی است که در آن بجای تزریق مایعات مزوتراپی از گاز دی اکسید کربن استفاده می‌شود.درمان كربوكسی تراپی کاملا سریع، راحت، موثر و سرپایی بوده و هیچ مشکلی را برای بیمار ایجاد نخواهد کرد.به علاوه دستگاه کربوکسی تراپی جایگزین بسیار خوبی به‌ جای لیپوساکشن برای افرادی است که مناسب برای جراحی و بیهوشی نیستند، می‌باشد.از کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی اطراف چشم،رفع استریا و پارگی پوست ناشی از حاملگی و از بین بردن جای زخم و سوختگی ، درد مفاصل و غیر استفاده می شود.

دستگاه هایفو :

 دستگاه هایفو وسیله ای جهت انجام هایفوتراپی است جهت جوانسازی پوست صورت و بدن می باشد. هایفو از امواج فرا صوت که در نقطهای هدفمند در لایه های زیرین پوست متمرکز می شود. این تاباند امواج فر اصوت در زیر پوست سبب جوانسازی و لیفت و یکنواخت سازی پوست می گردد. این روش کاملا غیر تهاجمی می باشد و توسط سازمان غذ ا و داروی آمریکا برای لیفت ابرو، گونه، گردن، دکلته و زاویه سازی فک می شود.

دستگاه لیزر حذف موهای زائد :

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای رهایی از موهای زائد می باشد، که در این روش از پرتوهای متمرکز نور برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می گردد. در این روش نور لیزر به صورت مستقیم، به فولیکول مو برخورد می کند و آن ها را تخریب می کند، فولیکول شامل کیسه های کوچکی درون پوست است که مو در آن جا رشد می کند. لیزر با استفاده از گرما این کیسه های کوچک را نابود و یا تخریب میکند. نوع و مدل دستگاه لیزر حذف موهای زائد برای گرفتن حداکثر نتیجه بسیار تاثیرگذار می باشد. بنابراین ما تلاش می کنیم بهترین محصولات بازار جهانی را به شما معرفی کنیم.

درباره ما :

شرکت تجاری بازرگانی تجهیزات پزشکی زیبایی آراد با برند بی یو کو با هدف خرید و فروش، بازرگانی و صادرات و تولید دستگاه های زیبایی پوست در سال 1397 تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از تجارب مشاوران و کارشناسان بازاریابی و فروش سعی در ارائه محصولات و خدمات پس از فروش با کیفیت به مشتریان توانسته است جایگاه خوبی در میان مخاطبان خود کسب نماید.

مدیر مجموعه آراد

صنوبر اسماعیلی

Call Now Buttonتماس بگیرید