مجموعه زیبایی آراد شما را به خرید بهترین دستگاه های زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه آر اف فرکشنال در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنای باآراف فرکشنال انواع آراف فرکشنال انواع آراف بر اساس طراحی الکترودها در مقابل، سیستم بای پلار نفوذ چندانی ندارد و انرژی کنترل شده بیشتری پخش کرده و باعث درد کمتری می‌شود.آراف بایپلار برای جوانسازی و کاهش چین و چروک و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. انواع آراف بر اساس مکان مورد استفاده بهترین دستگاه جوانسازی پوست چرا دستگاه آر اف فرکشنال خرید دستگاه آر اف فرکشنال قیمت دستگاه آر اف فرکشنال

خرید دستگاه آر اف فرکشنال در انواع مدل و با قیمت های مختلف می توانید در بازار تجهیزات پزشکی یافت می شود . ما تلاش می کنیم مجموعه ای از محصولات با خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر به مشتریان ارائه نماییم .می توانید جهت استعلام قیمت و اطلاعات لازم با شماره 09120485587 تماس بگیرید.

آشنای باآراف فرکشنال

خرید دستگاه آر اف فرکشنال

آراف فرکشنال دارای سوزن هایی است که وارد بافت شده و امواج آراف را درعمق بافت آزاد می کنند در نتیجه عمیق تر و موثرتر بافت را مورد تاثیر قرار می دهند.اندازه سوزن ها متفاوت می باشد و از 0.1 تا 0.4 میلی متر متفاوت می باشد. در این سیستم انرژی در کسری از ثانیه آزاد شده  و برای درمان اسکارهای عمیق و سلولیت و ضایعات عمقی پوست مورد استفاده قرار می گیرند.انواع بدون سوزن آر اف فرکشنال نیز تولید شده اند که آر اف تاجی یک مورد از آن می باشد. در آر اف تاجی هندپیس دستگاه به شکل یک کانون مرکزی که توسط 8 نقطه محیطی احاطه شده است و شکلی شبیه تاج را ایجاد می کند طراحی شده است.

انواع آراف فرکشنال

خرید دستگاه آر اف فرکشنال

دستگاه های آرف را از جهات مختلف می توان مورد بررسی قرار داد. با توجه به محدودیت در این مقاله دستگاه های آراف را از دو لحاظ مورد بررسی قرار می دهیم.دستگاه آراف فرکشنال را بر اساس سیستم طراحی الکترودها که در واقع بحث اصلی ما ست و یا براساس محل مورد استفاده می توان تقسیم کرد.ابتدا آراف ها را براساس سیستم طراحی الکترود بررسی می کنیم و سپس با توجه به مکان مورد استفاده به صورت کلی خواهیم پرداخت.

انواع آراف بر اساس طراحی الکترودها

سیستم آراف بر اساس طراحی الکترودها به دودسته تقسیم می شوند. مونوپلار یا تک قطبی و بایپلار یا دو قطبی

  • مونوپُلار یا يك قطبى (یونی پلار) Monopolar
خرید دستگاه آر اف فرکشنال

یکی از سیستم های مهم RF نوع مونوپلار، به نام ترماکول (Thermacool) انرژی ای با فرکانس 6 مگاهرتز از طریق نوک الکترود دستگاه در پوست منتشر می کند. به عبارتی دیگر امواج به وسیله يک الكترود فرستنده بر روى بافت مورد نظر متمركز می شود و یک الكترود گيرنده نیز بر روى پوست قرار مى گيرد. در این نوع آر اف از ماژول سرمازا یا کریوژن استفاده شده است. طبق پژوهش های انجام شده، با استفاده از این تکنولوژی، چروک های دورچشم تا حد بسیار زیادی درمان شده و لیفت ابروها و صورت نیز در آن موفقیت آمیز اعلام شده است.علاوه بر جوانسازی صورت، از این تکنیک می توان برای بهبود جای زخم و آکنه یا اسکار نیز بهره برد. مهم ترین مکانیزم درمانی این تکنولوژی می تواند بازسازی فعالیت غدد چربی پوست و ترمیم کلاژن در پوست باشد.

  • باى پُلار یا دوقطبى Bipolar
خرید دستگاه آر اف فرکشنال

مهمترین تفاوت بین نوع باى پلار و مونو پلار RF، در ترکیب و تنظیم این دو سیستم است. امواج مونوپلار به اعماق پوست اثر می گذارند و در لایه های زیرین پوست نفوذ می کند .در تکنولوژی مونوپلار فقط یک الکترود بر روی پوست قرار داده می شود و به یک الکترود پایه در طرف دیگر نیاز است.نوع بای‌پلار بر روی لایه فوقانی پوست (اپیدرم )اثر می گذارد و نیاز به دو الکترود برای تماس پوست و جریان انرژی از یک الکترود به الکترود دیگر است. جريان RF محدود به بافتى می شود كه بين اين دو الكترود قرار دارند.

محدودیت عمده این ترکیب، عمق نفوذ است. به این معنی که انرژی منتشره از دستگاه مونوپلار دارای نفوذ بالایی می باشد که هم مزیت اصلی و هم مشکل آن محسوب می شود که باعث ایجاد درد است.

در مقابل، سیستم بای پلار نفوذ چندانی ندارد و انرژی کنترل شده بیشتری پخش کرده و باعث درد کمتری می‌شود.آراف بایپلار برای جوانسازی و کاهش چین و چروک و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

اساس مکانیزم درمان در این تکنولوژی شبیه مونوپلار هست .که در آن انرژی منتشر شده باعث انقباض کلاژن در پوست، پروسه التهابی و انقباض فیبروز سپتوم (ترمیم بافت ها) می شود.این نوع RF دارای یک صفحه است که این صفحه نیز داراى تعدادى سوزن است. اين نوع RF براى بافت هاى سطحى (مثل پوست) و وسعت كم و محدود مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع آراف بر اساس مکان مورد استفاده

حال که با دو نوع آراف آشنا شدیم حال انواع آراف ها براساس محل مورد استفاده مورد بررسی قرار می دهیم. آراف فرکشنال با توجه به مکان مورد استفاده به 3 دسته تقسیم می شود:

  1. آراف خانگی
خرید دستگاه آر اف فرکشنال
  1. آراف سالنی

آراف مطبی یا کلینیکی

خرید دستگاه آر اف فرکشنال

بهترین دستگاه جوانسازی پوست

این روزها از روشهای مختلف برای جوانسازی پوست استفاده می شود که دستگاه آراف فرکشنال یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست می باشد. آراف فرکشنال جزو روشهای غیر تهاجمی یا کم تهاجمی می باشد. دستگاه آراف فرکشنال با کیفیت به صورت غیر تهاجمی عمل می کند و فرد بعد از انجام عمل آراف فرکشنال نیازی به استراحت ندارد . به جز اندکی قرمزی و التهاب پوستی که آن هم بعد از اندک زمانی رفع می شود اثری از انجام اراف فرکشنال نخواهد ماند.و این بستگی به نوع نیدل های دستگاه دارد. هرچه اندازه و قطر نیدل ها کمتر باشد دستگاه غیر تهاجمی تر خواهد بود.

چرا دستگاه آر اف فرکشنال

خرید دستگاه آر اف فرکشنال

این یک حقیقت است که مقابله با پیری یا افتادگی پوست کار دشوار و سختی است .با اینکه مراقبت مداوم از پوست، افتادگی پوست را به تعویق می اندازد اما زمانی که علامت های پیری پوست ظاهر شوند، با گذشت زمان انسان شادابی و نشاط را در خود کمرنگ تر می بیند و بیش از پیش سعی در آن دارد که بتواند با استفاده از راههای مختلف و کمک های خارجی از شادابی و نشاط را به جسم خود ببخشد. به جرات می توان گفت که پوست تنها عنصر زیبایی در انسان می باشد.که به مرور زمان دچار پیری و افتادگی و… می شود. یکی از راههای رفع مشکلات زیبایی پوست جراحی می باشد.روش جراحی پرهزینه و دارای عوارض بسیار زیادی است وزمان بهبودی پس از جراحی حدود 2-4 هفته می باشد.یکی روش های بسیار کارساز و مفید جهت جوانسازی آراف فرکشنال یا آراف میکرونیدلینگ می باشد.در این تکنیک از امواج رادیوفرکانسی جهت بازسازی پوست استفاده می گردد. در این شیوه جوانسازی لایه اپیدرم پوست آسب نمی بیند و حرارت امواج رادیو فرکانسی تنها در قسمت عمقی پوست تاثیر می گذارد. روش آراف فرکشنال یکی از روشهای بی خطر و غیر تهاجمی برای جوانسازی و لیفت پوست می باشد. آرف فرکشنال نسبت به روشهای دیگر چندین برابر تاثیرگذارتر می باشد. اراف ها با تحریک کلاژن سازها و ترمیم کلاژن ها باعث سفت شدن پوست می شود و به نوع دیگری فرآیند بازسازی پوست را در جریان می سازند در این تکنیک نیازی به بستری و زمان استراحت نمی باشد. با توجه به نوع و کیفیت دستگاه مورد استفاده می توان درچهار فصل سال از این تکنیک بدونه نگرانی از عوارض ناشی از تغییرات فصلی استفاده نمود. این دستگاه دارای سوزنهای بسیار ظریفی می باشد که جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت با طلا پوشیده شده اند وقطر آنها ۲۰۰میکرون می باشد. نخستین مزیتی که RF فرکشنال نسبت به دستگاه‌های دیگر دارد : نداشتن دوران نقاهت و عوارض جانبی می باشد؛ فرکشنال یا RF Microneedling زمان را برای ما کوتاه تر کرده است که علاوه بر آن دقت را بالا برده است، این تکنیک برای تمامی نوع های پوست و با هر آسیب سطحی قابل انجام است و محدودیت خاصی ندارد در نتیجه دایره فعالیت خود را نسبت به روش های مشابه دو برابر کرده است، شما می توانید پس از انجام جوانسازی پوست توسط دستگاه ار اف از موارد آرایشی و … نیز استفاده کنید. شما می توانید جهت خرید دستگاه آر اف فرکشنال با مشاوران مجموعه بی یوکواز طریق کانالهای ارتباطی موجود در این سایت تماس بگیرید.

خرید دستگاه آر اف فرکشنال

خرید دستگاه آر اف فرکشنال

خرید دستگاه آر اف فرکشنال این روزها با وجود فروشگاه های اینترنتی کار بسیار راحت و آسانی می باشد.با جستجو در اینترنت می توان ازتنوع و انواع دستگاه های موجود در بازار را در مدت زمان اندک و با صرف هزینه کم آگاه شد. اما نکته اساسی در خرید اینترنتی این است که خریدی مطمئن و بدونه دغدغه داشته باشید و محصول مورد نظر را با کیفیت عالی و قیمت بدونه واسطه خریداری نمایید.جهت خرید دستگاه آراف فرکشنال با توجه به بوجه ای که قصد خرج کردن آن  را دارید و کیفیتی از دستگاه که مدنظر شماست می توانید با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید. تا شما را در انتخاب دستگاه مورد نظر یاری دهند. تا انتخابی خوشایند و رضایت بخش داشته باشید.

قیمت دستگاه آر اف فرکشنال

خرید دستگاه آر اف فرکشنال

دستگاه آراف فرکشنال با قیمت های متفاوتی در بازار ایران وجود دارد. این نوع از دستگاه های تجهیزات زیبایی در انواع و طرحهای مختلف در بازار از تولید داخلی تا محصولات اروپایی و آمریکایی و چینی می توان پیدا کرد و هر کدام دارای مزایا و قدرت تاثیر گذاری خاص خود می باشند.قیمت خرید دستگاه آر اف فرکشنال از پنجاه میلیون تا یک میلیارد در بازار وجود دارد.شما می توانید جهت خرید دستگاه آر اف فرکشنال با شماره 09120485587 تماس بگیرید. تا شما را در امر خرید دستگاه آر اف فرکشنال یاری دهند.

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صنوبر اسماعیلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120485587

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@zibadastgah.com

مجموعه زیبایی آراد شما را به خرید بهترین دستگاه های زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید